V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19.05.2019

1. Trwa miesiąc maryjny, maj. Nabożeństwa majowe w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Bezpośrednio po nabożeństwie majowym. Msza św. W soboty bardzo proszę, aby gromadzić się przy naszych kapliczkach czy krzyżach przydrożnych, aby modlić się Litanią Loretańską. Bardzo proszę i zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do uczestniczenia w tych pięknych nabożeństwach ku czci Matki Bożej.

2. W środę nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z nabożeństwem majowym o godz. 16.30. Różaniec o godz. 16.00.

3. W sobotę 25 maja 2019 serdecznie zapraszam na trzeci festyn szkolno-parafialny. Rozpoczęcie festynu nabożeństwem majowym przy kapliczce obok starej szkoły o godz. 15.00.

4. W niedzielę 26 maja przypada Dzień Matki. Pamiętajmy o mamach w naszych modlitwach.

5. W tym tygodniu Kościół wspomina: w poniedziałek Matkę Bożą Wspomożycielkę Wiernych; w środę św. Ritę

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam jak najserdeczniejsze życzenia.

7. Zachęcam Parafian do czytania prasy katolickiej i prenumeraty tygodnika Niedziela. Bieżący numer do odebrania w zakrystii.

8. Bóg zapłać za indywidualne ofiary na cele inwestycyjne. Dziękuję także za wpłaty na konto bankowe Parafii.

9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiarę.