XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019

1. Trwają wakacje. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie. Od Pana Boga nie ma wakacji. Bardzo proszę, aby rodzice byli tu przykładem dla dzieci i młodzieży. Wszystkim życzę bezpiecznych i udanych wakacji i urlopów. Witam także tych, którzy będą wypoczywać na terenie naszej Parafii.

2. W środę nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności ze Mszą św. o godz. 17.00. Różaniec o godz. 16.30.

3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia o 16.30.

4. W tym tygodniu Kościół wspomina: w poniedziałek św. Bonawenturę; we wtorek Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel (M.B. Szkaplerzną).

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam jak najserdeczniejsze życzenia.

6. W przyszłą niedzielę 21 lipca odpust w dekanacie ku czci św. Magdaleny w Biskupicach. Suma odpustowa o godz. 12.00.

7. Zachęcam Parafian do czytania prasy katolickiej i prenumeraty tygodnika Niedziela. Bieżący numer do odebrania w zakrystii.

8. Poświęcenie samochodów i wszelkich pojazdów 28 lipca po Mszach świętych.

9. Pragnę przypomnieć o opłatach cmentarnych. Po 20 lub 10 latach należy opłacić miejsce na cmentarzu parafialnym. W Tym roku przypada rok 1999 oraz 2009 oraz lata wcześniejsze, jeśli ktoś do tej pory tego nie uczynił. Proszę o sumienne i uczciwe podejście do tego tematu. Opłaty dokonujemy w biurze parafialnym.

10. Bardzo proszę naszych ministrantów o sumienne wypełnianie swych dyżurów w tygodniu.

11. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom, którzy wspierają inwestycje w naszej Parafii. Dziękuję za indywidualne ofiary na ten cel oraz za wpłaty na konto bankowe Parafii.